GOLVVAS, keramik, Mette Doller Andersson & Johansson, Höganäs, signerad, 1950-tal.

491632. GOLVVAS, keramik, Mette Doller Andersson & Johansson, Höganäs, signerad, 1950-tal.

Höjd 51 cm.

Litet nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm.

Litet nagg undertill.

Antal besök: 939