GLASSERVISDELAR, 1800/1900-tal.

491586. GLASSERVISDELAR, 1800/1900-tal.

Starkvinsglas, selterglas, likörglas.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 385