Göteborgs Auktionsverk
Konst
Teckningar
JÖRGEN ZETTERQVIST, Teckning, signerad och daterad 84.
491461. JÖRGEN ZETTERQVIST, Teckning, signerad och daterad 84.
Bildyta 46x62 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildyta 46x62 cm.
Göteborgs Auktionsverk
518