DITTE HOOD. "Reflexer" och "Vindars lek". Olja på duk, 2 st, signerade och daterade -66 och -68.

491442. DITTE HOOD. "Reflexer" och "Vindars lek". Olja på duk, 2 st, signerade och daterade -66 och -68.

50 x 65 och 33 x 41 cm.

En med tryckmärke i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 och 33 x 41 cm.

En med tryckmärke i duken.

Antal besök: 838