CHIFFONJÉ, empire, 1800-tal.

491421. CHIFFONJÉ, empire, 1800-tal.

Mahogny. Klaff med bakomvarande lådinredning. Längd 93 cm, bredd 49 cm, höjd 160 cm.

Restaurerad. Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602