FOTOGENLAMPA, bordsmodell, loetzliknande glashus, 1900-talets första kvartal.

491411. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, loetzliknande glashus, 1900-talets första kvartal.

Höjd 56 cm.

Bruksslitage
Spricka i glashuset
Små nagg på kupans nederkant
Glasrör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Bruksslitage
Spricka i glashuset
Små nagg på kupans nederkant
Glasrör saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 580