BARGLOB/SERVERINGSVAGN Italien, 1900-talets andra hälft.

491389. BARGLOB/SERVERINGSVAGN Italien, 1900-talets andra hälft.

Längd 89 cm. Höjd ca 85 cm.

Bruksslitage. Mindre reva på undre bilden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 89 cm. Höjd ca 85 cm.

Antal besök: 3 263