MODELLBILAR, 10 stycken, metall. Dinky Toys, Lesney, Corgi och Tekno.

491373. MODELLBILAR, 10 stycken, metall. Dinky Toys, Lesney, Corgi och Tekno.

Längd ca 8,5 till 10 cm.

8,5 till 10 cm.
repor, slitage, färgbortfall, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 8,5 till 10 cm.

8,5 till 10 cm.

Antal besök: 387