KÖKSPALL/STEGPALL, 1900-talets mitt.

491336. KÖKSPALL/STEGPALL, 1900-talets mitt.

Kromad metall. Sits och trappsteg delvis klädda med laminat. Låda under sits. Höjd ca 61 cm.

Bruksslitage. Laminat med släpp. Senare låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 990