OSTINDISKA FÖREMÅL, 9 delar, metall, glas och keramik.

49126. OSTINDISKA FÖREMÅL, 9 delar, metall, glas och keramik.

Fat, imaridekor, d ca 21 cm.
Vaser och skålar, höjd ca 4-25 cm.

Sprickor, nagg, krackelyr och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, imaridekor, d ca 21 cm.

Antal besök: 558