DEKORELEMENT, 7 st, trä, Kina.

491202. DEKORELEMENT, 7 st, trä, Kina.

Längd ca. 35-118 cm.
Bland annat lackarbeten.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 35-118 cm.
Bland annat lackarbeten.

Slitage, skador.

Antal besök: 222