KÖKSSOFFA, allmoge, 18/1900-tal.

491176. KÖKSSOFFA, allmoge, 18/1900-tal.

Kökssoffa med senare grön bemålning och förvaringsutrymme under sitsen, längd 160 cm, djup 55 cm, höjd 94 cm.

Skador, sprickor, lagningar, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 518