DOCKHUS, samt dockmöbler och dockor, Lundby, 1900-tal.

491109. DOCKHUS, samt dockmöbler och dockor, Lundby, 1900-tal.

Ett dockhus i 4 etage. Längd 70, djup 26, höjd 80 cm.
Ett dockhus i ett etage. Längd 70, djup 26, höjd 40 cm.

Hus med skador, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 115