MATSALSSKÅP, teak, Treman, Danmark, 1950/60-tal.

491022. MATSALSSKÅP, teak, Treman, Danmark, 1950/60-tal.

Längd 155 cm. Djup 44 cm. Höjd 134 cm. Brickmärkt.

Brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 863