PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat broscher, halsband, bärnsten med mera. 1900-tal.

490988. PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat broscher, halsband, bärnsten med mera. 1900-tal.

Diverse bijouterier med mera.

Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse bijouterier med mera.

Bruksslitage.
Ej fullständigt genomgånget.

Antal besök: 451