TÄNDARE, 7 st. Metall, Ronson, England, 1900-tal.

490955. TÄNDARE, 7 st. Metall, Ronson, England, 1900-tal.

Tändare i olika utförande samt material såsom metall, plast, och läder
Medföljer gör tillhörande förpackningar.

Repor, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, ej genomgångna.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 801