KNUT GRANE. Parti grafik, 3 st, diverse motiv, färglitografier, signerade Grane och daterade.

490861. KNUT GRANE. Parti grafik, 3 st, diverse motiv, färglitografier, signerade Grane och daterade.

Bladmått 65x63 cm, 65x59 cm, 65x59 cm, oramade.

Gulnade blad och med mindre hanteringsveck.

Knut Grane (1926–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Knut Grane (1926–2016)

Antal besök: 390