KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST. Fåtölj, "Skrindan", Ope-möbler.

49084. KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST. Fåtölj, "Skrindan", Ope-möbler.

Bonad bok.
Ljus beige klädsel.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonad bok.
Ljus beige klädsel.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 14 611