HALSBAND SAMT HÄNGE, 14 k, vikt 3,5 gram.

490837. HALSBAND SAMT HÄNGE, 14 k, vikt 3,5 gram.

Halsband med hänge, längd 46 cm, samt hänge/kors.
Stämplad 585.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 585.

Bruksslitage.

Antal besök: 249