LEIF ROBERT ERIKSSON. Blått landskap, färglitografi nr 243/260, signerad L Robert E.

490793. LEIF ROBERT ERIKSSON. Blått landskap, färglitografi nr 243/260, signerad L Robert E.

Bladmått 55x62 cm, oramad.

Mindre hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 55x62 cm, oramad.

Mindre hanteringsveck.

Antal besök: 2 063