BYRÅ, 3-lådig, björk, sent 1800-tal.

490780. BYRÅ, 3-lådig, björk, sent 1800-tal.

Topplådan med lådinredning, längd 92, bredd 45, höjd 94 cm.

Slitage, lagningar och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 442