BYST, gips, efter Francesco Laurana.

490779. BYST, gips, efter Francesco Laurana.

Märkt N. 84.
Höjd ca 22,5 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt N. 84.
Höjd ca 22,5 cm.

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 1 933