SALONGSSKÅP, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

490742. SALONGSSKÅP, mahogny, rokokostil, 1900-tal.

Längd 112, bredd 42, höjd 178 cm.

Bruksslitage samt en kortsida solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 718