FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

490687. FÅTÖLJER, ett par, nyrenässans, 1800-talets andra hälft.

Frambenen med hjultrissor.
Rygghöjd 86, sitthöjd 42, sittdjup 46 cm.

Smärre slitage samt nötning på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frambenen med hjultrissor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 539