ARSENIJ PETROVICH SOSNOVSKIJ. Olja på pannå, signerad och daterad 1956.

490661. ARSENIJ PETROVICH SOSNOVSKIJ. Olja på pannå, signerad och daterad 1956.

Kustmotiv, ca. 36,5x44,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustmotiv, ca. 36,5x44,5 cm.

Antal besök: 682