STOLAR, 4-stycken, avlutade, 1800-tal.

490654. STOLAR, 4-stycken, avlutade, 1800-tal.

Genombruten spjälad rygg. Rygghöjd 89 cm
Brännsignerade HBL.

Träpluggade, något rangliga. Ett ben med tryckskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännsignerade HBL.

Antal besök: 4 250