Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinflaskor. Olja på duk, signerad C. Clark.
490634. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinflaskor. Olja på duk, signerad C. Clark.
61 x 49,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 49,5 cm.
Smärre slitage.
780