Klädd med brunt skinnfodral. Tidigare ägare grev Gillbert Hamilton.
Lock stämplat "Thermos U.S.A Pat May 1906.
Höjd 26 cm.
Repor, fläckar.
Höjd 26 cm.
Repor, fläckar.