THERMOS, 1906.

THERMOS, 1906.
490621. THERMOS, 1906.

Klädd med brunt skinnfodral. Tidigare ägare grev Gillbert Hamilton.
Lock stämplat "Thermos U.S.A Pat May 1906.
Höjd 26 cm.

Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
490621. THERMOS, 1906.

Höjd 26 cm.

Repor, fläckar.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 414