SALONGSGRUPP, mahogny/plysch, rokokostik, 1900-tal.

490594. SALONGSGRUPP, mahogny/plysch, rokokostik, 1900-tal.

Soffa samt 2 fåtöljer, soffans längd 170 cm.

En fåtölj med fanerskada samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 540