ARMBAND samt RING, brons, Pentti Sarpaneva, Finland, 1960/70-tal.

490561. ARMBAND samt RING, brons, Pentti Sarpaneva, Finland, 1960/70-tal.

Armband, längd ca 19 cm.
Ring, diameter ca 2 cm.
Vikt 47 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband, längd ca 19 cm.
Ring, diameter ca 2 cm.
Vikt 47 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 328