VÄVNAD, ull, Hanna Czajkowska, Polen, signerad HC, 1900-tal. Ca 114 x 85 cm.

490511. VÄVNAD, ull, Hanna Czajkowska, Polen, signerad HC, 1900-tal. Ca 114 x 85 cm.

Stilistiskt mönster med landskap och byggnader. Märkt med etikett.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 886