KOFFERT, militär, 1900-tal.

KOFFERT, militär, 1900-tal.
490483. KOFFERT, militär, 1900-tal.

längd 75, bredd 48, höjd 58 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 038