FÅTÖLJ, art deco, 1920-/30-tal.

490476. FÅTÖLJ, art deco, 1920-/30-tal.

Stomme av bonad björk. Fas stoppad rygg och sits. Hjultrissor på bakben.

Slitage. Klädsel med slitage och någon fläck. Senare hjultrissor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 484