BOKSNURRA, 1900-tal.

BOKSNURRA, 1900-tal.
490464. BOKSNURRA, 1900-tal.

Längd 47,5 bredd 47,5 höjd 78 cm.

Bruksslitage, enstaka mindre fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!
490464. BOKSNURRA, 1900-tal.

Antal besök: 1 875