LÅNGTABURETT, gustaviansk stil, enligt uppgift Hantverkarnas Hus, 1900-talets slut.

490463. LÅNGTABURETT, gustaviansk stil, enligt uppgift Hantverkarnas Hus, 1900-talets slut.

Längd ca 120 cm. Höjd ca 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 532