SOFFA, 1900-talets mitt.

SOFFA, 1900-talets mitt.
490447. SOFFA, 1900-talets mitt.

Tvåsitsig. Lösa plymåer i sits, fast stoppad rygg. Klädd med "Stugrabatt" design av Gocken Jobs för Jobs Handtryck. Längd ca 162 cm.

Slitage. Klädsel med slitage, hål och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 357