SPEGEL, rokoko, tillskriven Niclas Meunier,Stockholm 1765.

490392. SPEGEL, rokoko, tillskriven Niclas Meunier,Stockholm 1765.

Originalglas, Originalförgyllning.
Stockholms hallstämpel 1765.
Höjd 86 cm
Bredd 48 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre dekorsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholms hallstämpel 1765.
Höjd 86 cm
Bredd 48 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Smärre dekorsläpp.

Antal besök: 3 233