SKRIN med mera.

490379. SKRIN med mera.

Plåtburk, Ab Örebro kexfabrik. Tennskrin, Danmark. Operakikare med mera.

2 skrin med sprickor. Bläckhorn, nagg. Slitage. Invändig skada på tennskrin.

Gör en kostnadsfri värdering!
490379. SKRIN med mera.

Antal besök: 513