ELSA HARDWICK. Akvarell.

ELSA HARDWICK. Akvarell.
490342. ELSA HARDWICK. Akvarell.

Genomlysning. Monogramsignerad samt a tergo daterad 1980
23x17 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x17 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 678