FICKUR med mera, 1900-tal.

490262. FICKUR med mera, 1900-tal.

Fickur, så kallade mormorsur, silver. Smycken med mera.

Glas med skada. Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 373