GOLVUR, gustavianskt.

GOLVUR, gustavianskt.
490241. GOLVUR, gustavianskt.

Vitmålat fodral, underliggande originalfärg.
Räfflad dörr samt underdel.
Nytt urverk, pendel, lod samt urtavla medföljer.
Höjd 185 cm.

Skador och slitage.
Möjligen avkortat.
Sockellist lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
490241. GOLVUR, gustavianskt.

Räfflad dörr samt underdel.
Höjd 185 cm.

Skador och slitage.
Möjligen avkortat.
Sockellist lös.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 702