UTEMÖBEL.

UTEMÖBEL.
490228. UTEMÖBEL.

Soffa, fåtöljer och bord.
Komponerad av grenar. Mörkbetsad.
Längd soffa 140 cm.

Skador och slitage. Kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
490228. UTEMÖBEL.

Soffa, fåtöljer och bord.
Längd soffa 140 cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 4 883