MAX JENSEN. Segelfartyg på stormigt hav.

490191. MAX JENSEN. Segelfartyg på stormigt hav.

Olja på duk.
37x57 cm.

Skador på duk, repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
37x57 cm.

Skador på duk, repa.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 048