PINGISBORD, STIGA, 1900-tal.

PINGISBORD, STIGA, 1900-tal.
490183. PINGISBORD, STIGA, 1900-tal.

Ihopfällbart
Total längd 274 cm
Bredd 155 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällbart
Total längd 274 cm
Bredd 155 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 443