LAMPFOT, glas, 1900-talets andra hälft.

490176. LAMPFOT, glas, 1900-talets andra hälft.

Höjd inklusive lamphållare, 43 cm.

Bruksslitage, smuts.
Lampfästet löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smuts.
Lampfästet löst.

Antal besök: 465