GUN BRITT LAWURN. Drömbild, färglitografi nr 127/220, signerad.

490167. GUN BRITT LAWURN. Drömbild, färglitografi nr 127/220, signerad.

Bladmått 91x72 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 91x72 cm, oramad.

Antal besök: 1 132