ELASTOLIN LINEOL Befehlsunterstand bunker. 5 soldater. Tyskland 1930 - 40-tal.

490148. ELASTOLIN LINEOL Befehlsunterstand bunker. 5 soldater. Tyskland 1930 - 40-tal.

20 x 18 cm. Trä och massa.

Smärre slitage på bunker. Några soldater med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 18 cm. Trä och massa.

Antal besök: 1 713