NATTBORD MED MARMORSKIVA, sekelskifte 1900.

490126. NATTBORD MED MARMORSKIVA, sekelskifte 1900.

Spetsformade ben. Draghandtag av mässing.
40 x 40 cm, höjd 74 cm.

Slitage och märken, mindre nagg på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 40 cm, höjd 74 cm.

Antal besök: 426