SKÅLAR, KANNA, SKULPTUR, glas, bl a Erik Höglund Boda signerad.

490121. SKÅLAR, KANNA, SKULPTUR, glas, bl a Erik Höglund Boda signerad.

Skål på fot Erik Höglund signerad _"H 1669/205" höjd 18,5 cm, diameter 21,5 cm.
Blåtonad skål Orrefors osignerad höjd 16 cm, diameter 24 cm.
Kanna höjd 16 cm.
Skulptur höjd 9,5 cm.

Skulptur med flera mycket små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 16 cm.
Skulptur höjd 9,5 cm.

Antal besök: 859